Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma - Bakım / Temizlik ServisiTuvalet tıkanması, bakımı veya temizliği ile karşı karşıya kalındığında, sorunu çözen firmalar bu işi çıplak gözle yapıyorsa dikkat edilmesi gerekir. Bu tarz durumlarda bu tesisatçılar tıkanıklığın yerini çıplak gözle tespit ettiği için tuvalet giderinin kırılmasına yol açabilirler. Biz hiç biyere zarar vermeden bu işlemi makineler yardımıyla gerçekleştiriyoruz.

Bu makineler (robotlar) tıkanıklığın tam yerini güvenli olarak tespit eder ve elde ettiği görüntüleri bilgisayar ortamına aktararak müşterinin de bu tıkanıklığın nedenini görmesine yardım eder. Sonrasında bu robot özel aparatları ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri parçalayarak kanalizasyon sistemine gitmesini sağlar. Bu işlemin ardından profesyonel servis ekipleri yüksek basınçlı su ile kalan küçük parçaları da tamamen temizler. Bu sayede de sorun kalıcı bir şekilde ortadan kalkar.

Temizlik ve bakımı pompa yardımı ile yapmaya çalışmak da sorunu daha kötü bir hale getirebilir. Çünkü pompa yabancı cismi ileri iterek pis su giderlerinin tamamen tıkanmasına da yol açabilir. Kimyasal maddeler de tüm cisimleri ortadan kaldıramaz. Özellikle gider borusunun içinde moloz ve beton parçaları kaldıysa ve tıkanıklık bundan dolayı meydana geliyorsa kimyasalların yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bazı firmalar tıkanıklıkların tamamını kimyasal maddelerle açtıklarını söyleyebilmektedir. Oysa bu kimyasalların ortadan kaldırabileceği cisimler bellidir. Kimyasallar çoğu zaman geçici çözümler yaratabilir. Kalıcı çözüm ise en son teknoloji ile tasarlanan cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilebilir.