Antalya Güzelyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma ServisiTecrübe ve kaliteli çalışanlarımız ile tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, kanal açma, petek temizliği, kanalizasyon açma, gider temizleme, su tesisatı tamiri, su deposu temizliği konusunda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemiş bir firmayız. Güleryüzlü, eğitimli ve güvenilir personelimiz ile Antalya içi ve çevresin de haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Lavabo giderlerinizi, duvarları veya seramikleri kırmadan ve parçalamadan açıyoruz. Lavabo atık su giderlerinde tıkanıklık açma ve temizleme servisimiz tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir. Eğer lavabonuzun giderinden su gitmiyorsa paniğe kapılmanıza gerek yok! Kırma dökme yöntemleri artık eskide kaldı. Profesyonel ekiplerimiz bu konu da sizlere garanti verir ve istediğiniz verimi almanızı sağlar. Ekonomik fiyatlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz.


Antalya Güzelyurt - Robot İle Kırmadan Delmeden Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kaçak, Tıkanıklık Bulma Servisi
Banyo veya lavabonuzda ansızın ortaya çıkan gider tıkanmalarını tuvalet tıkanıklığı açma servisi sayesinde kırma dökme yapmadan çözüyoruz. Tıkanan tuvalet borularına gönderdiğimiz özel robotlar sayesinde açıyoruz. Kaliteli servis elemanlarımız hertürlü donanıma sahiptir. Klozet borusu veya ana kanal borularında yaşanan sıkıntıları kameralar sayesinde çözebilirler. Kanalizasyon borularında tıkanmaya sebep olan parçaları söküp dışarı alıyoruz. Tuvalet arızalarını borunuzu kırmadan açtırın. Alaturka tuvalet veya alafranga tuvalet hiç farketmez bizim için. Tıkanmış tuvalet borusu en geç bir saat içerisinde açılır.

Tuvalet ve klozetlerinizdeki tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık ne kadar büyük olursa olsun kamera ve robotlarımız tıkanıklığın yerini bulur ve açar. Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları artık hiçbir fayans seramik kırmadan açılıyor. Dünyanın kullandığı aynı teknolojiyi biz Antalya için sağlıyoruz.